Теннисный турнир

 

ЦУТБ «Льодовий стадіон» за підтримки Страхової компанії «НАДІЯ» і під патронатом Голосіївської районної адміністрації Києва 21-25 червня 2010 провели відкритий парний тенісний турнір серед дітей. Його учасниками стали діти-тенісисти вікової категорії 10-12 років.

 

Турнір пройшов на відкритих кортах одного з найкращих спортивних комплексів столиці ЦУТБ «Льодовий стадіон». Серед суддів були провідні судді міжнародного класу. З п'ятдесяти гравців, протягом п'яти днів боротьби, переможцями стали 2 пари гравців.
 Учасники та глядачі відзначили відмінну організацію турніру, оцінили високий рівень підготовки і всебічну підтримку Страхової компанії «НАДІЯ», яка зі свого боку застрахувала всіх учасників на період проведення турніру від ризиків «нещасного випадку» на загальну страхову суму 25 000,00 гривень. Крім того, фіналістам турніру були вручені цінні подарунки від Страхової компанії «НАДІЯ».
 У планах організаторів турніру продовжувати роботу зі Страховою компанією «НАДІЯ» в обраному напрямку, удосконалювати формат і регламент проведення, а головне збільшувати географію місць проведення турнірів і віковий рівень учасників.

 

 

037.jpg
098.jpg
im124.jpg
im138.jpg
 

 

© 2019 Страхова компанія НАДІЯ
Назад